Aplikacja Bonduelle Master

Bonduelle

Aplikacja Bonduelle Master to nowe narzędzie dla profesjonalistów HoReCa. Dla kogo? Dla szefów kuchni, menedżerów, pracowników gastronomii i właścicieli restauracji. Dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z trendami, nowościami oraz wydarzeniami na rynku HoReCa. A przede wszystkim dla tych, którzy chcą mieć w zasięgu ręki setki gotowych inspiracji stworzonych przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Poznajcie Bonduelle Master – aplikację wykorzystującą najnowsze technologie skrojone na miarę nowoczesnej gastronomii.

Bonduelle Food Service od lat wspiera polską gastronomię dostarczając szefom kuchni innowacyjne rozwiązania oraz inspiracje do tworzenia kreatywnych dań. Gastronomia to sztuka, ale również praca pod presją czasu – dlatego stworzyliśmy aplikację, która ułatwia codzienną pracę. 

Roślinne inspiracje to nasza specjalność
Co drugi gość restauracji chciałby znaleźć w menu restauracji przynajmniej jedną opcję wegetariańską. 60% szefów kuchni w ogóle nie proponuje wegetariańskich dań z obawy, że dodanie wegetariańskiej opcji do karty jest za trudne. Dlatego w aplikacji Bonduelle Master można znaleźć już ponad 300 receptur inspirujących do wzbogacania menu w dania, w których warzywa pełnią kluczowe dla smaku i odżywczości role. 

Kulinarny skaner w wersji mobilnej
Wystarczy umożliwić aplikacji Bonduelle Master na dostęp do aparatu w telefonie, aby w szybki sposób poznać więcej szczegółów na temat konkretnych produktów z oferty Bonduelle Food Service, zobaczyć, jak używać produktów, aby wydobyć z nich najlepszy smak. Skaner pozwala znaleźć informacje na temat produktu, jego zastosowania i profesjonalnych receptur, które inspirują do tworzenia nowych potraw.

Bonduelle
 Zaproszenia na najważniejsze wydarzenia HoReCa 
Bonduelle Master zawsze pamięta o zbliżających się wydarzeniach. Targi, warsztaty, konkursy kulinarne i inne wydarzenia dla profesjonalistów HoReCa w jednym, wygodnym miejscu! Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne do rejestracji: zaproszenia, bezpłatne kody dla gości Bonduelle Food Service oraz inne przydatne informacje od organizatorów wydarzeń. 

Nie przegap żadnej nowości!
Aplikacja Bonduelle Master to również wygodne źródło informacji na temat produktów Bonduelle Food Service, w tym regularnie wprowadzanych nowości. Aplikacja umożliwia pobieranie i udostępnianie katalogów produktowych oraz e-booków z najnowszymi recepturami.

Aplikacja Bonduelle Master w skrócie:

●    Profesjonalne receptury - więcej roślin w nowoczesnej kuchni.
●    Nowości produktowe - dowiedz się pierwszy i bądź na bieżąco.
●    Baza wszystkich informacji w jednym miejscu.
●    Komplet potrzebnych katalogów i profesjonalnych porad zawsze pod ręką.
●    Rozwiązanie dla szefów kuchni, pracowników gastronomii, menedżerów gastronomii, właścicieli lokali gastronomicznych oraz osób posiadających w swojej ofercie produkty Bonduelle Food Service.

Aplikacja dostępna bezpłatnie do pobrania w sklepach Google Play (Android) oraz App Store (iOs).

Bonduelle