O piekarnikach Bosch, czy "ustaw AutoPilot i zajmij się, czym chcesz"

Przepis na idealnego szefa kuchni: wyznaczyć cel i sprawnie oddelegować zadania. Zaprogramuj gotowanie w trzech prostych krokach, ustaw AutoPilot i podłącz termosondę. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Nowe piekarniki marki Bosch Serie | 6 oraz Serie | 4 poprowadzą cię prosto do perfekcyjnych smaków.

Niech piekarnik przejmie stery
Przygotowanie piekielnie ostrego kurczaka po diabelsku, rozpływającej się w ustach ryby maślanej czy smakowitej babki czekoladowej nie wymaga studiowania książki kucharskiej w kilku tomach, by perfekcyjnie dobrać ustawienia piekarnika. Wystarczy wybrać odpowiedni program! Dzięki funkcji AutoPilot, w zależności od modelu piekarnika Bosch Serie | 4 lub Serie | 6, masz do wyboru od 10 do 30 przepisów na perfekcyjne dania. Krok 1 – ustaw typ potrawy, krok 2 – wybierz wagę w skali co 100 g, klik – automatyczny program sam określi tryb grzania, temperaturę i czas pieczenia.

Ufać znaczy… oddać kontrolę
Jak upiec soczysty antrykot, filet z ryby lub pierś z kurczęcia bez niespodzianek? Wystarczy wstawić mięso do piekarnika Bosch Serie | 6, podłączyć termosondę i wybrać pożądaną temperaturę wewnątrz potrawy na delikatne pieczenie (30-99 °C). Podłączona do piekarnika termosonda bada temperaturę wewnątrz mięsa podczas całego procesu pieczenia i przekazuje dane bezpośrednio do centrum sterowania. Po osiągnięciu żądanej temperatury sygnał akustyczny oznajmia, że danie jest gotowe do podania, po czym następuje automatyczne wyłączenie piekarnika. Niezależnie od tego, czy preferujesz średnio, słabo czy dobrze wypieczoną wołowinę osiągniesz doskonałe wyniki pieczenia, za każdym razem, bez trudu i niepotrzebnego doglądania.

Trzy poziomy smaku na raz
Jeśli spodziewasz się wizyty prawdziwych łasuchów lub po prostu kochasz chrupiące ciasteczka z wiórkami czekoladowymi, najlepiej od razu upiec solidną porcję. Funkcja termoobieg 3D w piekarnikach Bosch Serie | 6 oraz Serie | 4 pozwala na równomierne pieczenie potraw nawet na trzech poziomach jednocześnie. Gdy ciepło jest szybko i równomiernie rozprowadzane we wnętrzu piekarnika, słodkie i słone potrawy mogą być przygotowywane w jednym czasie, bez przenikania się aromatów. Proste w montażu prowadnice VarioClip, do zastosowania na dowolnym poziomie, łącznie z poziomem grilla, umożliwiają łatwe i intuicyjne umieszczanie blach w piekarniku.

Slim size w każdym calu
Przygotowanie zdrowych i smacznych dań w małej ilości lub dwóch wariantów potraw na raz i to bez mieszania składników, jeszcze nigdy nie było tak proste. Piekarniki Bosch Serie | 6 oraz Serie | 4 można wyposażyć w dodatkowe akcesoria, jak na przykład wąskie blachy do pieczenia typu slim size. Dzięki nim przyrządzisz faszerowane pomidory i pieczone warzywa jednocześnie, a smaki ani wywary nie będą się przenikać. Na koniec gotowania po prostu umieść blaszki w zmywarce.

Po prostu czysto
Gdyby tak cały piekarnik wrzucić do zmywarki… lub klik – niech sam zadba o czystość! Specjalna powłoka EcoClean Direct w piekarnikach Bosch Serie | 6 oraz Serie | 4 automatycznie neutralizuje zanieczyszczenia. Mikrocząsteczki ceramiczne na ścianach piekarnika pochłaniają tłuszcz i inne zanieczyszczenia i neutralizują je przez cały okres eksploatacji urządzenia. W gruntownych porządkach pomoże samoczyszczenie pyrolityczne. Podczas działania funkcji piekarnik nagrzewa się do temperatury 480°C i wypala skutecznie tłuszcz oraz inne pozostałości po pieczeniu, zamieniając je w łatwy do usunięcia popiół. Wszystko w perfekcyjnym porządku!

Więcej informacji na stronie: https://www.bosch-home.pl/

Bosch