Przechowuj mądrze z Bosch

Do wygodnego przechowywania potraw dostępne są trwałe pojemniki, specjalne woreczki wielokrotnego użytku oraz poręczny bidon ToGo, które wykonano z bezpiecznych, atestowanych materiałów. Nie reagują one z żywnością i nie zmieniają naturalnego smaku potraw. Służą także do wielokrotnego użytku i można myć je w zmywarce. W ten sposób znacząco ograniczamy ilość domowych odpadów z tworzyw sztucznych i wspieramy zrównoważony styl życia.

Bosch

Technologia próżniowa jest szeroko stosowana w przemyśle spożywczym, aby wydłużyć czas przechowywania żywności i jej świeżości bez dodatkowych konserwantów. Teraz można cieszyć się nią w domu. Z systemem próżniowym marki Bosch przedłużysz świeżość także owoców i warzyw nawet o dwa razy dłużej. 

Bosch

Jak działa przechowywanie próżniowe? W skrócie przechowywanie próżniowe oznacza usunięcie powietrza z pojemnika albo woreczka próżniowego. Dzięki temu powstaje niższe niż normalne ciśnienie atmosferyczne, a zawartość zostaje hermetycznie zamknięta. Brak tlenu ogranicza rozwój bakterii i grzybów, co przekłada się na dłuższy termin przydatności do spożycia. System próżniowy marki Bosch to perfekcyjne rozwiązanie do domowego zastosowania. Wystarczy włożyć żywność do specjalnego woreczka czy pojemnika, podłączyć odpowiednią końcówkę próżniową i odessać powietrze za naciśnięciem jednego przycisku i gotowe. Szczelnie zamknięte i zabezpieczone jedzenie utrzyma świeżość na dłużej!

www.bosch-home.pl/systemy-prozniowe

Powiązane