Arcydzieła Gaggenau

Wariacje architektoniczne na temat chłodzenia
Szczególne miejsce w ofercie marki zajmują urządzenia chłodnicze. Spośród 840 procesów koniecznych do montażu chłodziarek, 813 jest wykonywanych w sposób nieautomatyczny.
 
Koncepcja ściany chłodniczej

Inspirowana wielką architekturą nowa seria Vario 400 została zaprojektowana z myślą o miłośnikach estetyki najwyższych lotów. W każdym z modułów drzemie ogromny potencjał do tworzenia niezwykłych kompozycji i niepowtarzalnych stref chłodniczych, które na nowo zdefiniują przestrzeń kuchni.

Gaggenau Vario 400

 Idealna prezentacja cennych kolekcji
Przeszklony front chłodziarek do wina serii Vario 400 idealnie eksponuje bogatą kolekcję wina. Nadaje kuchni prestiżu. Wewnątrz znajdują się eleganckie, dębowe półki ujęte w stylowe, aluminiowe ramy w kolorze antracytu. Inspiracją do ich powstania były dębowe piwniczne beczki, w których dojrzewa wino. Półki można całkowicie wysunąć lub regulować ich wysokość, podkreślając wyjątkowość zbiorów.

​​Gaggenau Series 400

Minimalistyczna estetyka wnętrza
Duża tafla drzwi. Za nią skrywa się piękne wnętrze chłodziarek: funkcjonalne i doskonale zagospodarowane. Wewnętrzne półki ze szkła są niemal niedostrzegalne, co potęguje wrażenie ogromnej przestrzeni. Ciepła barwa oświetlenia LED pięknie eksponuje aluminiowe półki na drzwiach w kolorze antracytu.
 
Tak prezentują się urządzenia chłodnicze Gaggenau Vario 400.

www.gaggenau.com/pl