„DO STOŁU!” Premierowa książka FOOD & FRIENDS!

Food&Friends

ALMA  1

„DO STOŁU!” to zbiór wybranych ponad 70 najlepszych przepisów, przygotowanych przez nasz magazyn.
W książce znajdziecie znane Wam klasyki w nowej odsłonie, a także zupełnie nowe dania, które być może Was
zaskoczą.

 

 

„DO STOŁU!” to zbiór wybranych najlepszych przepisów, przygotowanych przez magazyn „FOOD & FRIENDS”. W książce znajdziecie znane Wam klasyki w nowej odsłonie, a także zupełnie nowe dania, które być może Was zaskoczą. Niekiedy wystarczy tylko chwila i kilka prostych składników, by skomponować smaczny i piękny posiłek. Czasem jednak, korzystając z naszych przepisów, będziecie musieli więcej się natrudzić. Najważniejsze, żeby sprawiało Wam to radość, a nic nie cieszy w kuchni bardziej niż wspólne gotowanie z rodziną lub przyjaciółmi. Zachęcamy Was jednak do odejścia od utartych przepisów i wprowadzania własnych pomysłów. W książce znajdziecie takie dania, które często dobrze znacie, my jednak przygotowaliśmy je inaczej z nadzieją, że zaciekawią Was, a przede wszystkim polubicie je w naszej interpretacji.


Tytuł: Do Stołu!
Autorzy: Camilla Hultqvist, Igor Grzeszczuk
Wydawca: FOOD & FRIENDS sp. z o.o.
Numer wydania: I
Data premiery: 2014-12-19
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Ilość stron: 184
Rok wydania: 2014
Okładka: twarda
Format: 20,5 x 25cm
Cena : 39,90 zł
Cena zawiera koszt przesyłki krajowej.


Aby zamówić książkę „DO STOŁU!”, prosimy o informację na nasz adres mailowy (prenumerata@foodandfriends). Następnie książkę wystarczy opłacić przelewem bankowym dowolnego typu. Prosimy w tytule przelewu wpisać adres oraz nazwisko osoby, która jest odbiorcą książki, jeżeli różni się ona od danych w przelewie.
FOOD & FRIENDS, ul. Zwierzyniecka 3/13, 60-813 Poznań nr rachunku: 33191010482213032049510003


FAKTURA VAT
Prosimy o wysłanie niezbędnych informacji i danych na adres: prenumerata@foodandfriendsTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 

  • ALMA_Book1
  • ALMA_Book2

 

Share