Prenumerata

PRENUMERATA KRAJOWA

Cena 5 numerów 79 zł

Prenumeratę można zamówić wysyłając wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Następnie wystarczy opłacić ją przelewem bankowym dowolnego typu. Prosimy w tytule przelewu wpisać adres oraz nazwisko osoby, która jest odbiorcą prenumeraty, jeżeli różni się ona od danych w przelewie. Istotne jest również podanie informacji, od którego numeru zaczynają Państwo subskrypcję. Stosujemy numerację ciągłą, czyli np. numery 30-34.

FOOD & FRIENDS, ul. Zwierzyniecka 3/13, 60-813 Poznań nr rachunku: 33191010482213032049510003

FAKTURA VAT

Prosimy o wysłanie niezbędnych informacji i danych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NUMERY ARCHIWALNE

Cena 15 zł za egzemplarz.

Prosimy o sprawdzenie dostępności na naszej stronie. Jeżeli wybrane numery magazynu są w sprzedaży, można za nie zapłacić przelewem bankowym dowolnego typu. Prosimy o informacje w tytule przelewu, które numery Państwo zamawiają, oraz o adres i dane osoby, której mamy wysłać przesyłkę, jeżeli różni się ona od danych w przelewie.

FOOD & FRIENDS, ul. Zwierzyniecka 3/13, 60-813 Poznań nr rachunku: 33191010482213032049510003

PRENUMERATA ZAGRANICZNA

Cena 5 numerów 79 zł + koszt wysyłki

Ze względu na różne koszty wysyłek prenumerat lub numerów archiwalnych prosimy o kontakt z zapytaniem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej artykułów…

  1. Prenumerata