Koszyk

×

FAQ

Prenumerata obejmuje 4 edycje i może także obejmować numery archiwalne. Wydania muszą jednak następować po sobie i zawierać co najmniej jedną przyszłą edycję magazynu

Koszt przesyłki na terenie kraju zawarty jest w cenie prenumeraty. Magazyny przesyłane są przez Pocztę Polską w przesyłkach listowych zwykłych, zatem nie ma możliwości ich śledzenia. Do prenumeraty zagranicznej należy doliczyć koszty przesyłki według cennika Poczty Polskiej dla listów o wadze 500-1000 g (dla jednego magazynu). Jeśli chcesz zamówić prenumeratę z wysyłką poza teren Polski, prosimy o kontakt prenumerata@foodandfriends.pl, lub wypełnienie formularza zamówienia na stronie sklepu i wysłanie go do nas, abyśmy mogli sprecyzować koszty wysłania FOOD & FRIENDS do wybranego kraju.

Tak. Na prośbę klienta możemy wystawić fakturę pro forma. Prosimy o przesłanie wszystkich danych do dokumentu na adres prenumerata@foodandfriends.pl.

Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz wiadomość mailową na podany adres, gdzie będzie się znajdował link do e-wydania, które będzie dostępne online. Dostęp do e-wydania jest także możliwy z poziomu konta klienta w zakładce „E-wydania”. E-wydania można czytać na zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

E-wydania są dostępne jedynie online. Nie ma możliwości pobierania ich na komputery ani urządzenia mobilne.

Nie ma limitu czasowego na dostęp do e-wydań. W razie kłopotów z dostępem do zakupionego e-wydania prosimy o kontakt na prenumerata@foodandfriends.pl.